izstade

Lielākā un nozīmīgākā nozares izstāde Baltijas reģionā!

No 30. novembrim līdz 2. decembrim Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā, Rīgā notiks starptautiskā mašīnbūves, metālapstrādes, automatizācijas, elektronikas, elektrotehnikas, ražošanas materiālu, instrumentu un jauno tehnoloģiju izstāde “Tech Industry 2017”, kas ir gada nozīmīgākais un lielākais rūpnieciskās ražošanas projekts Baltijā.

Izstāde notiek divās hallēs – hallē Nr. 1 (platība – 6700 m²) un hallē Nr. 2 (platība – 9300 m²).
„Tech Industry” kopējā platība sastāda 16 000 m².

Vairāk

Reģistrējies kontaktbiržai !   

1. un 2. decembrī izstādē “Tech Industry” darbosiesstarptautiskā piegāžu un kooperāciju kontaktbirža, kurasmērķis ir jaunu lietišķo kontaktu veidošana starp Baltijas reģiona un citu Eiropas valstu inženiernozaru uzņēmumiem, zinātnes un pētniecības institūcijām, kā arī citām ar nozari saistītām organizācijām.

 

Reģistrējoties dalībai:http://techindustry.een.lv, uzņēmēji ar savu profilu pievienojas starptautiskai uzņēmēju kontaktu videi, kurā katram uzņēmējam būs iespēja aplūkot jaunus biznesa piedāvājumus un priekšlikumus, kā arī vienoties par tikšanos izstādē “Tech Industry 2016” konferenču zālē Nr. 2.

 

Kontaktbiržu organizē Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1, Latvijas Mašīnbūves un metālapstrādes rūpniecības asociācija un Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra.

 

 

bt1-logo

 

Member Access