"STOKKER" prezentēs unikālu industriālo pašapkalpošanās automātu risinājumu

"Stokker" stendā izstādē „Tech Industry 2017” būs pārstāvētas tādas nozares kā metināšanas tehnoloģijas un metālapstrāde no ražotājiem "Selco", "Lincoln Electric", "Plymovent", jaunākās paaudzes kompresoru tehnoloģijas un pneimatiskie instrumenti no ražotāja "Ingersoll Rand".
Vēl izstādē tiks prezentēti unikāli industriālo pašapkalpošanās automātu risinājumi no ražotāja "CribMaster". 


Pirmo reizi "Stokker" izstādē prezentēs arī tādas metināšanas iekārtas, kas iepriekš bijušas pieejamas tikai atsevišķu projektu veidā. Tās ir "Selco" metināšanas iekārtas, kuru galvenais lietošanas mērķis ir speciālu materiālu metināšana, kā piemēram, alumīnijs un nerūsejošais tērauds. Tās ir aprīkotas ar īpašo Weld@net pieslēgumu, kas lauj attālināti Wi-Fi tīklā kontrolēt un vadīt metināšanas procesu. Tāpat stendā būs redzama arī iespaidīga Plymovent Diluter metināšanas dūmu filtrācijas iekārta, "Lincoln Electric Torchmate" portatīvais plazmas griešanas galds, industrijas līdera "Pemamec" metināšanas pozicioneri. Kā arī "Lincoln Electric" metināšanas iekārtas, "Jackson" metināšanas maskas, "Cepro" aizslietņi un segas un "Binzel" metināšanas degļi.

Iepazīstināsim izstādes apmeklētājus ar "Ingersoll Rand®" nākamās paaudzes R-Sērijas kompresoriem. "Ingersoll Rand®" ir līderis kompresoru tehnoloģiju un pakalpojumu nozarē jau vairāk nekā 145 gadus. Šogad uzņēmums laiž klajā jaunus kompresora modeļus revolucionārajā R-sērijā, kas apkopo jauninājumus regulējamas piedziņas ātruma tehnoloģijā ar mērķi palielināt gaisa plūsmas jaudu, samazināt enerģijas patēriņu, un uzlabot sistēmas izturību. "Ingersoll Rand" inženieri jaunās paaudzes kompresoru modeļos ir iestrādājuši uzlabotu sistēmu, kas apvieno inovatīvu rotoru dinamiku kombinācijā ar augstas veiktspējas "TEFC" motoriem, un nozarē vadošajiem gaisa plūsmas uzlabojumiem, nodrošinot nepārspējamu efektivitāti.

Un jebkurš interesents varēs aplūkot dzīvē unikālos industriālos pašapkalpošanās automātus "CribMaster". Jau tālajā 1998. gadā uzņēmums "CribMaster"ieviesa pirmo industriālo pašapkalpošanās automātu ar mērķi saīsināt laiku, kas tiek patērēts lielās ražotnēs dodoties uz noliktavu pēc nepieciešamajiem instrumentiem un izejmateriāliem darbam. Mūsdienās, "CribMaster"ir nozares līderis ar inovatīvu industriālo pašapkalpošanās automātu klāstu, kas samazina inventāra un izejvielu izmaksas līdz pat 30% jau pirmajā gadā un tie tiek pārvaldīti ar īpaši veiktspējīgu programmatūru.

Instrumentu, izejmateriālu un individuālo aizsardzības līdzekļu izsniegšanai darba vietā ir vairākas priekšrocības - uzlabojas darba produktivitāte, programmatūra saglabā visas izsniegšanas reizes, sniedzot statistiku un samazinot nepieciešamību pēc manuālas uzskaites, regulējams un ērti pieejams glabāšanas risinājums, automātiska uzpildīšana ietaupa laiku, un nodrošina to, ka krājums vienmēr ir pilns, mazāks atkritumu daudzums samazina netiešo materiālu cenu. Izstādē būs apskatāmi 3 dažādu pielietojuma veidu automāti CribMaster ToolBox, ProStock un ProLock. Vairāk: www.stokker.lv

Nozares lielākā un nozīmīgākā izstāde Baltijā "Tech Industry" šogad norisinās no 30. novembra līdz 2. decembrim Izstāžu centrā Ķīpsalā. Uz tikšanos!
 

bt1-logo