Satiec Somijas uzņēmumus “Aliko” un “Flinkenberg” vienuviet!

Šogad “Tech Industry” izstādes apmeklētāji varēs satikt Somijas uzņēmumus “Aliko” un “Flinkenberg” vienuviet (stenda Nr.J1, Halle Nr. 1). “Aliko” prezentēs jaunu lokšņu locīšanas presi, bet “Flinkenberg” parūpēsies par nepieciešamo tēraudu.
“Aliko” lokšņu locīšanas preses ražo Somijā saskaņā ar klientu specifikācijām un prasībām, lieces garums ir 3000 mm un lieces spēks vairāk nekā 320 tonnas. Ja jūs meklējat pamata vai uzlabotu preses tehnisko specifikāciju, “Aliko” lokšņu locīšsnas prese ir lieliska iespēja izvēloties sava stila mašīnu, kas vienmēr garantēs vislabāko rezultātu.

“Tech Industry 2017” tiks demonstrēta pilnīgi jauna lokšņu locīšanas prese “ALIKO SP4200-320” – kvalitāte un efektivitāte par pieņemamu cenu! 

Lasiet vairāk: www.aliko.fi

“Flinkenberg” tērauda lokšņu centrs specializējas biezu tērauda lokšņu izplatīšānā un apstrādē. Ražošanā ir pieejamas liesmas, plazmas, lāzera un ūdens griešanas mašīnas. Produktu klāsts ietver kvarto loksnes un karstās velmēšanas loksnes dažādās specifikācijās; no vispārējiem konstrukciju tēraudiem, spiediena tvertņu tēraudiem un nerūsējošā tērauda līdz kuģbuvniecības tēraudiem un īpašiem konstrukciju tēraudiem.

Zīmoli no “Thyssenkrupp Steel Europe”:
• XAR® nodiluma izturīgs tērauds
• N-A-XTRA® un XABO® augstas stiprības tērauds

“Tech Industry 2017” tiks demonsrēts ar lāzeri grieztās “N-A-XTRA®” detaļas locīšanai
Lasiet vairāk: www.flinkenberg.fi/ne/steel/terauda-loksnu-centrs

 

bt1-logo