Šodien Ķīpsalā viss par ražošanas digitalizāciju konferencē “Industry 4.0 in Riga and Beyond”

1. decembrī izstādē “Tech Industry 2017” notiks starptautiska konference “Industry 4.0 in Riga and Beyond”, kuras galvenā tēma ir ražošanas digitalizācija un veidi, kā to izmantot nozares uzņēmumu konkurētspējas veicināšanai. Īpaši ir aicināti piedalīties Baltijas uzņēmēji, kas aktīvi darbojas ražošanas, elektronikas, IT un mašīnbūves jomā.
Konferencē “Industry 4.0 in Riga and Beyond” uzstāsies Vācijas, Lietuvas, Latvijas, Igaunijas un Ziemeļvalstu vadošie nozares speciālisti un globālo tirgus līderu pārstāvji, kuri dalīsies līdzšinējā pieredzē un ieskicēs nākotnes perspektīvas. Eksperti sniegs nepastarpinātu informāciju par nozares attīstību un jauninājumiem.

Viena no lielākajiem programmatūras uzņēmumiem pasaulē “SAP” viceprezidents Karstens Polencs (Carsten Polenz) konferencē dalīsies ar Vācijas pieredzi par “Industry 4.0” un aktivitātēm, kā arī stāstīs par saistīto ražošanu no sava uzņēmuma perspektīvas. Par “Industry 4.0” potenciālu, izaicinājumiem un tam nepieciešamo informēs “UPB holdinga” biznesa un procesu attīstības vadītājs Artūrs Seilis.


Vācijas Inovāciju un tehnoloģiju institūta (IIT) direktors, profesors Folkers Vitpāls ļaus uzzināt, kā ieturēt kursu uzņēmējdarbības digitālo pārmaiņu laikā. Zviedrijas “Tele 2” IoT galvenais runasvīrs Žerārs de Burbons (Gerard de Bourbon) ir gatavs padalīties ar IoT veiksmes formulu. Konferencē eksperts atklās, kā būt pirmajam, izmantojot IoT iespējas. Savukārt par lielu datu apjoma analīzi rūpnieciskā IoT kontekstā stāstīs Vācijas uzņēmuma “DATATRONiQ” rīkotājdirektors Jirgens Valters (Jürgen Walter).
“Mechanika Engineering”, “KUKA” pārstāvis Artūrs Žipris konferencē apskatīs jautājumus par zemām darbaspēka izmaksām un robotizāciju. Savukārt “FESTO” izpilddirektora Jāņa Spoģa temats konferencē ir “Industry 4.0 no koncepcijas līdz apmācībai”.

Starptautiskās konferences atklāšanā piedalīsies arī Vācijas un Baltijas Tirdzniecības kameras izpilddirektors Florians Šrēders (Florian Schröder), Latvijas Mašīnbūves un metālapstrādes rūpniecības asociācijas valdes priekšsēdētājs Toms Grīnfelds.

Konference “Industry 4.0 in Riga and Beyond” notiks 1. decembrī Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā, konferenču zālē Nr. 3 (2. stāvs, ieeja no Izstāžu centra halles Nr. 2) no plkst. 13.00 līdz 18.00 (reģistrācija no plkst. 12.40).

Konferencē būs arī praktiskās nodarbības: digitālās vērtības ķēdes un tīklošana. Pasākuma programmu skatiet šeit.
Darba valoda: angļu, latviešu, tiks nodrošināts sinhronais tulkojums latviešu, krievu un angļu val. 

Reģistrētajiem dalībniekiem dalība konferencē ir bez maksas. Reģistrējies šeit
Plānots, ka konferencē piedalīsies vairāk nekā 140 dalībnieku no Latvija, Lietuvas, Igaunijas, Vācijas, Zviedrijas un citām valstīm.

Konferenci organizē: Mašīnbūves un metālapstrādes rūpniecības asociācija, Vācijas un Baltijas Tirdzniecības kamera (AHK), Rīgas dome, Ekonomikas ministrija, Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1.

Kā zināms, no 30. novembra līdz 2. decembrim Ķīpsalā notiks starptautiskā mašīnbūves, metālapstrādes, automatizācijas, elektronikas, elektrotehnikas, instrumentu un jauno tehnoloģiju izstāde „Tech Industry 2017”, kas ir lielākā nozares izstāde Baltijas reģionā.
„Tech Industry 2017” piedalīsies vairāk nekā 270 uzņēmumu no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Somijas, Zviedrijas, Vācijas, Polijas, Itālijas, Austrijas, Slovēnijas, Baltkrievijas, Ukrainas, Ungārijas, Taivānas un citām valstīm. Šogad izstādē būs Latvijas, Lietuvas, Vācijas, Itālijas, Baltkrievijas nacionālie kopstendi, kuros varēs iepazīties ar šo valstu ražotāju piedāvājumiem. 
“Tech Industry” rīko Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1.

Izstādes darbalaiks:
30. novembris un 1. decembris 10.00–18.00
2. decembris 10.00–17.00


 

bt1-logo