“BUTS” aicina sacensties par labākā metinātāja titulu konkursā “Baltic Welder 2018”!

Mācību centrs “BUTS” aicina pārbaudīt savas metināšanas prasmes un piedalīties konkursā “Baltic Welder 2018”, kas no 29. novembra līdz 1. decembrim notiks izstādē “Tech Industry 2018” Ķīpsalā.
Konkursa mērķis ir noteikt profesionālākos metinātājus, kā arī veicināt šīs profesijas pārstāvju kvalifikācijas celšanu. Konkursa dalībnieki sacentīsies, metinot divu plakņu savienojumu ar mehanizēto iekārtu aktīvās gāzes vidē. Visu nepieciešamo darba aprīkojumu un iekārtas nodrošinās konkursa organizatori. Dalībnieku veikumu vērtēs profesionāla žūrija.


Uzvarētājs savā īpašumā iegūs metināšanas iekārtu “Migatronic Rallymig161i”. 2. vietas ieguvējs saņems “Bosch” elektroinstrumentus un "3M" metināšanas masku, bet 3. vietas ieguvējs - “Weldas” metināšanas apģērba komplektu.

Pieteikties dalībai var līdz 28.11.2018. Plkst. 15.00 pa tālr.: 27898016, 27898031 vai pa e-pastu: metalapstrade@buts.lv
Ar konkursa noteikumiem un pieteikšanās kārtību var iepazīties šeit: www.buts.lv/v/view/1236

Konkursu “Baltic Welder 2018” rīko mācību centrs “BUTS” sadarbībā ar “Migatronic”, “Sanistal”, “Weldas Europe B.V.”, “TUV NORD Baltik”, “Elme Messer GAAS”, “3M”, “EHT Fabrik”, “Robert Bosch”, Mašīnbūves un metālapstrādes rūpniecības asociāciju.

Izstādes apmeklētājiem “BUTS” stendā būs iespēja uzzināt arī par mācību iespējām metināšanas, vēdināšanas un kondicionēšanas, enerģētikas un citās nozarēs, uzklausīt ekspertu padomus un konsultācijas, kā arī izmēģināt jaunāko “Migatronic” metināšanas aprīkojumu.

 

bt1-logo